www.uzjaucpats.lv

 • www.uzjaucpats.lv
 • www.uzjaucpats.lv
 • www.uzjaucpats.lv
 • www.uzjaucpats.lv
LatvianRussian

www.uzjaucpats.lv

Skaistumkopšana PDF Печать E-mail

Figura line - limfas stimulācijas masāžas.

Limfodrenāžas zābaki.

Vaksācija.

 
Экстракционные воды Печать E-mail

Kas ir ziedūdeņi?

Ziedūdeņi, zināmi arī kā hidrosoli un augu destilāti, tiek iegūti tvaicējot augus.  Tos izmanto kā aromatizētājus, smaržas, pielieto medicīnā un skaistumkopšanā. Katrā ziedūdeņa lāsē satur visas augam piemītošās ēteriskās vielas, tikai daudz mazākā koncentrācijā, tāpēc ziedūdeņi ir ļoti piemēroti un pielietojami visa veida procedūrām, kurās pati ēteriskā eļļa ir pārāk spēcīga un ir nepieciešama maigāka viela.
Ziedūdeņi tiekt iegūti vienlaicīgi ar ēteriskajām eļļām – veicot augu destilāciju, speciālā savācējā tiek savākta ēteriskā eļļa un atsevišķā traukā ūdens no kondensāta, kas arī ir bagātināts ar tām pašām auga vērtīgajām vielām. Savulaik ziedūdeņi tika uzskatīti par ēterisko eļļu ražošanas atlikumu, taču mūsdienās tas ir nozīmīgs blakus produkts. Augstākās kvalitātes ziedūdeņi tiek gatavoti ražotnēs, kurās ir izstrādāts destilācijas process tieši ziedūdens ražošanai.
Ziedūdeņi bagātīgi satur aromātvielas, kā arī augļskābes, kas padara tos ļoti draudzīgus cilvēka ādai. To skābju līmenis ir no 5 līdz 6 pH. Pateicoties ziedūdeņu ražošanas īpatnībām (augstā temperatūra) un to nelielajam skābju līmenim, tiem piemīt spējas ierobežot baktēriju augšanu, jo tām nepatīk skāba vide. Ziedūdeņi uz ādas darbojas ar maigu pretiekaisuma un terapeitisku anseptiķa efektu. Šo īpašību dēļ ziedūdeņus plaši pielieto kosmētikas un smaržu ražotāji.

Gan mājas apstākļos, gan arī kosmētikas salonos ziedūdeņus izmanto:

 • Sejas ādas tonizēšanai
 • Kā maskas bāzes (ūdens vietā)
 • Kompresēm
 • Matu kopšanai pēc mazgāšanas
 • Vannu un ūdens peldes dažādošanai
 • Inhalācijām un elpošanas vingrinājumiem
 • Nervu nomierināšanai, garastāvokļa uzlabošanai un garīgā līdzsvara uzturēšanai
Tāpat ziedūdeņi tiek lietoti kā tonizētāji un gaisa atsvaidzinātāji. Ziedūdeņus pielieto arī pārtikas jomā.
Katra specifiskā ziedūdeņa īpašības atbilst auga ēteriskās eļļas raksturojumam. Ziedūdeņi jāuzglabā ledusskapī.

Lavandas ziedūdens
Lavandas ziedūdens ir piemērots visiem ādas tipiem, tomēr īpaši pateicīga būs nogurusi, taukaina un jūtīga (akne+jūtīga) āda. Tāpat lavandas ziedūdens ir labs un atsvaidzinošs līdzeklis pēc aktīvas sauļošanās.
Lavandas ziedūdens ir viens no retajiem līdzekļiem, kuru var izmantot arī mazu bērnu dziednieciskajām vajadzībām – kā kompresi pie nelieliem ādas apdegumiem, tonizējot ļoti sausu un jūtīgu bērna ādu.
Lieliski lavandas ziedūdens var arī noderēt tiem cilvēkiem, kuriem ir regulāri miega traucējumi. Pietiek ar pāris ziedūdeņa pilieniem uz spilvena un tas nomierinoši iedarbojas pat uz tiem, kuriem parasti neizdodas atslābināties. Tomēr ar lavandu vajag būt uzmanīgam, ja to uzsmidzina uz spilvena par daudz, tas vairs nedarbojas nomierinoši, bet tieši otrādi – sniedz pretēju efektu – cilvēks kļūst daudz enerģiskāks, tad tas ir noderīgs palīgs tiem, kuri jūtas nomākti un bezspēcīgi. Vēl lavandas ziedūdeni lieliski var izmantot mājās gludinot veļu – pāris uzsmidzināti pilieni uz veļas, pirms gludināšanas, un smarža saglabāsies ļoti ilgi.

Romāņu kumelītes ziedūdens
Romāņu kumelītes ziedūdens ir piemērots izteikti jūtīgai un alerģiskai āda, sevišķi sausas, plēkšņainas un  niezošas ādas nomierināšanai. Īpaši piemērots romāņu kumelītes ziedūdens ir  iekaisušu acu plakstiņu un nogurušu acu remdēšanai, piemēram, pēc ilgstoša darba ar datoru.
Tāpat arī tas ir  ieteicams tiem cilvēkiem, kuri ir nemitīgā steigā ar trauksmes sajūtu – šo ziedūdeni nedaudz uzsmidzinot vai arī pievienojot vannai cilvēks palēnām nomierinās. Iesmidzinot Romāņu kumelītes ziedūdeni mitros matos, mati vēl ilgi saglabās šo te patīkamo aromātu. To var arī lietot maziem bērniem sākot no 2 gadu vecuma.

Ylang Ylang ziedūdens
Ylang Ylang ziedūdens ir neaizstājams līdzeklis taukainai ādai, jo tas palīdz sabalancēt sebumu ražošanu, kā arī palīdz normalizēt raupju un izteikti sausu ādu. Tas ir lieliski piemērots aromāts vīriešu ādas kopšanai, jo tā aromāts ir vairāk vīrišķīgs nekā sievišķīgs. Augam piemīt fantastiski dziednieciskas īpašības.
Smaržu un tualetes ūdeņu vietā Ylang Ylang ziedūdeni iesaka lietot visiem cilvēkiem, kuriem ir saskarsmes problēmas, kuri nav pārliecināti par sevi un kuri ir nedroši saskarē ar pretējo dzimumu. Jau izsenis šī auga aromāts ir zināms kā „seksuāls”aromāts – tam piemīt tāda augu buķete, kas palīdz iepriekšminētajās problēmās. Šī smarža palīdz novērst nebūšanas un radīt ap sevi „seksuālu auru”.

Rozes ziedūdens (rožūdens)
Rožūdeni var lietot gan taukainas, gan sausas ādas gadījumā, jo tas palīdz sabalancēt sebuma ražošanu, kā arī normalizē ādas pH līmeni. Tas ir arī ļoti efektīvs līdzeklis nobriedušas ādas kopšanai. Rožūdens ir piemērots cilvēkiem ar sārtu un iekaisušu ādu ar izteiktiem kapilāriem.
Rožūdens lieliski stimulē asins cirkulāciju. Tā antibakteriālās īpašības lieliski noder aknes gadījumā, jo ūdens nav tik spēcīgs, lai kairinātu iekaisušu ādu un tai pat laikā tas palīdz cīnīties ar radušos problēmu.

Apelsīnziedu un greipfrūta ziedūdeņi
Vieni no vissizplatītākajiem ziedūdeņiem taukainas ādas kopšanai. Palīdz novērst tik ļoti raksturīgo „spīdēšanu”un arī lieliski spēj normalizēt pH līmeni ādā. Abi ziedūdeņi tiek plaši pielietoti ķermeņa ādas kopšanā, lai uzlabotu ādas tonusu un cīnītos ar celulītu.
Tāpat kā abu augu ēteriskās eļļas arī ziedūdeņi ir spēcīgi enerģiju veicinoši līdzekļi. Piemēram, izsmidzinot telpās, lietojot kā smaržūdeni. Smarža ir vienīgā atšķirība starp abiem ziedūdeņiem.

Piparmētras ziedūdens

Lieliski piemērots karstām vasaras dienām, lai atsvaidzinātu nogurušu sejas ādu, kā arī piemērots plānām, vīstošām ādām, piemīt liftinga efekts. Noder arī aknes, taukainas un niezošas ādas gadījumā. Uzmundrina, ja ir nogurums, palīdz pie galvas sāpēm – kompresēs. Atveseļo, palīdz pie nobrāzumiem – uzsmidzinot.
Piemērots līdzeklis nogurušām un sapampušām kājām, droši var ņemt somiņā līdzi dodoties iepirkties. Vīriešiem noder kā lielisks līdzeklis pēc skūšanās. Noder studentiem mācību procesa laikā – uzsmidzinot galvas apvidū – piparmētru ziedūdens lieliski atsvaidzina, kā arī stimulē smadzeņu darbību.

Jasmīna ziedūdens
„Aromātu karalis”- tā austrumos tiek dēvēts jasmīns – tā aromāts ir nomierinošs, garastāvokli uzlabojošs un seksuālu oreolu radošs. Tas palīdz nostiprināt  vai arī atjaunot mitruma līmeni ādā, tas palīdz  jūtīgas un sakairinātas ādas nomierināšanai, kā arī  tas ir efektīvs pret ādas pirmā vītuma pazīmēm.
Jasmīna ziedūdeni var lietot  kā sejas ādas atsvaidzinātāju – ja dienas vai, piemēram, lidojumu laikā laikā āda jūtas nogurusi, sausa un jūtīga, to var izsmidzināt uz sejas ādas un tā atkal ir atgūst savu dzidrumu. Lieliski aizvieto spēcīgās smaržas un tualetes ūdeņus piedodot patīkami gaistošu, saldu, burvīgu un vieglu aromātu ķermeņa ādai un matiem.

Tējas koka ziedūdens

Tējas koks ziedūdenim piemīt izteiktas  pretsēnīšu un antibakteriālas īpašības. Noder aknes un taukainas ādas gadījumā, kā arī ir neaizvietojams līdzeklis, lai dziedētu nobrāzumus, ievainojumus un iekaisušu ādu. Izmanto kompresēs vai arī uzklājot uz ādas problemātiskās zonas.

 
Jaunumi PDF Печать E-mail

STUDIJAS DARBA LAIKS JŪNIJĀ


3. JŪNIJS 12:00 – 18:00

5. JŪNIJS 10:00 – 18:00

6. JŪNIJS 10:00 – 18:00


10. JŪNIJS 10:00 – 18:00

12. JŪNIJS 10:00 – 18:00

13. JŪNIJS 10:00 – 18:00


17. JŪNIJS 10:00 – 18:00

19. JŪNIJS 10:00 – 18:00

20. JŪNIJS 10:00 – 18:00


25. JŪNIJS 10:00 – 18:00

27. JŪNIJS 10:00 – 18:00

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________

Studija "JUNESE" piedāvā:

Limfodrenāžas bikses
jeb mehāniskā limfodrenāža ir viena no fizioterapijas metodēm tūskas mazināšanā,
vielmaiņas aktivizēšanā, kā arī veicināt muskuļu atjaunošanās procesus pēc lielām
slodzēm.
Estētren tiek izmantota pretcelulīta medicīnā, tomēr arvien
populārāka šī metode ir tieši rehabilitācija un dažādu limfas slimību ārstēšanai un
profilaksē, jo izmantojot mainīgu gaisa spiedienu, bikses aktivizē fizioloģisko procesu
organismā.
Limfodrenāžas galvenie efekti: tūskas un sāpju mazināšana, vielmaiņas aktivizēšana,
noguruma mazināšana, atjaunošana pēc fiziskām un garīgām pārslodzēm, kā arī līdz ar
limfas plūsmas uzlabošanos un asinsrites no organisma tiek izvadīti kaitīgie vielmaiņas produkti.
45 min. 15,00 Eur

____________________________________________________________________________________________________________________________________________FIGURA LINE - LIMFAS STIMULĀCIJAS MAŠĀŽA
RULLĒ ARĪ ŠOGAD!
PIESAKIES ZVANOT VAI RAKSTOT UZ TEL. 29148874

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________


Latvijā ražotas keramiskās aromlampas, vislabākais veids kā

attīrīt, aromatizēt un dezinficēt gaisu telpā.

Ir pieejamas 2 veidu aromlampas, viendaļīgas un divdaļīgas.

RADI MĀJAS SAJŪTU ATBILSTOŠI NOSKAŅOJUMAM.

10:00 – 18:00

 
Доставка
Автор: Juta   

Шаги процесса покупок:
1.      Выбор товара и приобщение к корзине.
2.      Осмотр содержания корзины + возможность коррекции (снять товар/увеличить единицы покупки) + подтверждение покупки.
3.      Возможность прочесть и утвердить дистанционный договор.
4.      Выбор вида оплаты.
5.      Заполнить информацию покупателя (регистрированным покупателям заполняется автоматически/остальные заполняют).
6.      Адрес доставки и данные получателя (если совпадают с инфо покупателя, заполняется автоматически)

Правила магазина интернета
Наше время работы и доставка товаров

Смешай сам! Заказы принимаются 24 часа в сутки и 7 дней в неделе.
В г.Риге и Рижском районе (в радиусе 30 км от Риги) доставка товаров производится по понедельникам и четвергам с 11.00 часов до 21.00 часа. Плата за доставку 2.50 лат, для заказов на сумму более 30.00 лат – бесплатно.
Бесплатно можно получить товар в нашем магазине в Риге, ул.Нометню 38.
На прочие регионы Латвии посылка товаров производится на следующий день после оплаты счета, за исключение воскресений и праздничных дней. Товар рассылается через «Латвияс пастс», и Вы можете его получить на своем почтовом отделении. Эта услуга на территории Латвии в зависимости от величины заказа стоит от 2 до 5 лат.
Если Вы желаете получить заказ лично, оформляя заказ, в разделе «Примечания» укажите это и номер телефона – мы с Вами свяжемся.

Виды расчетов
После заказа Вы можете:

 • рассчитаться перечислением – высылает счет на указанную Вами э-почту и доставляем товар после получения Вашей оплаты на наш счет;
 • если Вы пользуйтесь нашим сервисом доставки, можете оплатить счет  наличными, получив товар.

Скидки
Скидки не суммируются.
Скидки относятся только к продуктам ( к почтовым услугам скидки не применяются).

Право отказаться от заказа
Каждый покупатель вправе вернуть заказ в соответстие с законодательством Латвийской Республики.

 
Печать E-mail

Aromalpa (Izgatavota Latvijā - keramika) ar noņemamu virsējo trauciņu.

Aromlampa - tas ir vienkāršs, bet efektīvs veids, kā radīt telpā pievilcīgu atmosfēru un iegūt baudu no izmeklētiem aromātiem. Aromlampas lietošana neprasa speciālas zināšanas, lietošanas noslēpums ir aromātiskas eļļas lēna tvaicēšana aromlampā- rezultātā gaiss telpā iegūst burvīgu aromātu. Aromlampas var lietot gan mājās, gan darba telpās. Tās uzlabos pašsajūtu, garastāvokli, piepildīs organismu ar dzīvības enerģiju, cels tonusu un atstās relaksējošu ietekmi. Aromlampās lieto dabīgās ēteriskās eļļas, pietiek vien ar dažiem pilieniem.

Pievienojot aromlampai ēterisko eļļu, kas uzmundrinās, nomierinās vai līdzsvaros cilvēku, Tu būsi izvēlējies labāko un vērtīgāko dāvanu.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Home Начало
 • labs to monitor
 • can you take every other day
 • 60 mg
 • for uti
 • under tongue
 • side effects allergic reaction
 • prolonged qt interval
 • tablets and pregnancy
 • l-theanine and
 • prostate cancer
 • can you take two 24 hours
 • 20 mg fda
 • pharmacy 2u
 • 100 mg
 • me puse y no he sangrado
 • norweco aerator
 • otc
 • roche pharma 120mg hartkapseln
 • when can become generic
 • 5 mg
 • 150 mg for yeast infection
 • 10 mg tablet
 • dosage how supplied
 • inhaler kids
 • medication children
 • renal dosing
 • pfizer program
 • best time day take
 • mycoplasma hominis
 • what does it do
 • good results
 • worked immediately
 • over the counter
 • interaction between benadryl
 • tapering off
 • respiratory depression
 • mg pct
 • immediate relief
 • family history depression
 • bigger loads
 • anus
 • for parkinson's disease
 • y sibutramina
 • alcohol mayo clinic
 • used bladder infections
 • renal dosing
 • pharmacie europe
 • hct and kidney problems
 • going off patent
 • comparison between and
 • elevated blood sugar levels
 • citalopram side effects
 • do you need a prescription to buy in spain
 • flector patch versus gel
 • indications
 • liver alcohol
 • donde puedo comprar las pastillas de
 • nail fungus treatment
 • vs vs side effects
 • vs vs
 • low blood pressure
 • coupons
 • get
 • xr for uti
 • can you take if you
 • buy using mastercard
 • yan etkileri
 • lotrimin vs vs tinactin
 • does have in it
 • do side effects go away
 • can take tylenol d together
 • withdrawal symptoms 150 mg
 • what is 500 mg used for
 • riesgos tomar pastillas
 • dvt emedicine
 • if im allergic to penicillin can i take
 • and penicillin together
 • dangers suddenly stopping
 • how long to work
 • mouth ulcers
 • precio santiago chile
 • guaifenesin
 • beta hemolytic strep
 • effectiveness weight loss
 • cr hcl
 • dosage for lupus nephritis
 • alcohol drink
 • tablet identification
 • side effects and drug interactions
 • thuoc giam can mua o dau
 • canada
 • can you get high off
 • side effects dry eyes
 • pediatrico dosis
 • dosis para 3 semanas embarazo
 • que es mejor o plus
 • en francais
 • or which is better for women
 • cycle day 22
 • large pupils
 • kopen
 • and interactions
 • antibiotic tendon rupture
 • what is the highest dose of you can take
 • concerta vs. children
 • effects alcohol
 • and together
 • hc otic suspension price
 • heart rate
 • for infants
 • mental confusion
 • use delirium
 • taking more than one day
 • coupon codes
 • taking before d&c
 • directions for use
 • otitis media
 • diet bananas
 • can take every other day
 • y consumo de alcohol
 • where to buy online uk
 • convert ir cr
 • can child overdose
 • pneumonia treatment
 • for major depression
 • thailand
 • for thyroid cancer
 • rash side effects
 • qual melhor ou
 • 892157679
 • withdrawal
 • use during outbreak
 • low dose pregnancy
 • other names
 • c quoi du
 • en espanol
 • o.625 mg
 • can cause vivid dreams
 • y donald rumsfeld
 • price cvs
 • dangers women taking
 • to treat uti in men
 • memory impairment
 • does cause weight gain on low doses
 • does cover mycoplasma
 • child ear infection
 • glaxosmithkline marketing strategy
 • effects
 • alternative
 • que es medicamento
 • substitute 2009
 • i trudnoAa
 • 25 vademecum
 • nuvaring
 • lp vidal
 • vegan
 • why does cause sleepiness in infants'
 • safe take entire pregnancy
 • long after drinking alcohol can take
 • side effects seizures
 • benadryl and together
 • chance pregnancy pcos
 • constipation cure
 • drug interactions
 • does lower blood pressure
 • zoloft interaction
 • gluten free
 • allegra d
 • what is medicine used for
 • how long last
 • heart issues
 • can take
 • taking
 • incontinence
 • alcohol
 • and interaction
 • side effects
 • e cipralex
 • i
 • is it safe to use during pregnancy
 • generic walmart
 • tardive dyskinesia td
 • tired
 • dolo capsulas
 • is safe for pregnancy
 • used cystitis
 • can't sleep
 • identify fake
 • farmacias espaAolas
 • is banned in england
 • interaction
 • meccanismo d'azione
 • does snorting get you high
 • price without insurance
 • pills coupon
 • uk prescription
 • h1n1 flu shot
 • xr cost
 • edex
 • does cause bipolar
 • is a safe drug
 • take before public speaking
 • kilo
 • withdrawal timeline
 • can u take when pregnant
 • is there a generic substitute for
 • dose of
 • levo vs side effects
 • instrucciones uso pastillas
 • breast cancer
 • and urinary retention
 • taking 2 at once
 • super active 100mg pills
 • 10 mg 2 comprimidos
 • acid reflux disease
 • oral loading dose
 • levels high
 • results after 3 weeks
 • effects testosterone
 • bula do
 • p&g
 • brand name buy online
 • side effects testicular pain
 • pills
 • letro pct
 • sleeplessness
 • side effects flushing
 • rage
 • treatment sciatica
 • how long does take to work
 • energy jobs
 • e um antibiotico
 • does vitamin c affect
 • ipratropium bronchodilator classified
 • does cause weight loss
 • o algo similar
 • nasal spray
 • dizziness after quitting
 • side effects memory loss
 • welchol interaction
 • benadryl together
 • do you need prescription get
 • foods to avoid
 • drug information
 • estrofem krwawienie
 • can you drink alcohol when taking
 • long term side effects of in babies
 • 200mg side effects
 • diet plan for patients
 • 2mg price india
 • is there a generic form of
 • cost comparisons
 • how to take after a steroid cycle
 • desconto baby
 • symptoms of excess
 • therapy side effects
 • oral
 • preterm labor
 • back aches
 • and
 • severe back pain
 • side effects weight gain
 • using to lose weight
 • can taken together
 • dosage for cold sores 500mg
 • maximum dosage per day
 • took 2
 • pharmacy online
 • oublier
 • partir 2
 • can cause depression
 • jr tablets
 • dosage cystic acne
 • warts
 • xr how long to work
 • 60 mg for ocd
 • nausea dose
 • wholesale
 • quanto tempo
 • weight gain
 • drug
 • using for mild acne
 • can i take gaviscon with
 • side effects rxlist
 • long can left out fridge
 • gel neck
 • children caffeine
 • success with irregular periods
 • 4 mg compresse
 • sans prescription
 • and osteoporosis men
 • and liver function tests
 • often can you use inhaler
 • lawsuit
 • augentropfen indikation
 • para que sirve el medicamento retard
 • together
 • taking advil cold sinus together
 • suddenly stop taking
 • sun exposure side effects
 • stopping when pregnant
 • advanced cream
 • cheapest generic uk
 • and alcohol
 • france
 • can take nyquil together
 • dose strep throat
 • use pregnancy
 • dosing nebulizer
 • and statin combination
 • xyzal and different
 • or 5-htp
 • safe first trimester pregnancy
 • appetite increase
 • side effects of medication
 • $4 copay participating pharmacies walgreens
 • price australia
 • during labor delivery
 • can you take tramadol with
 • strep pharyngitis
 • for gallbladder
 • 1 5mg cena
 • can cause stomach pain infants
 • coq10 vs
 • kidney function
 • price target
 • 1 gm
 • for insomnia
 • side effects weight gain
 • therapy for c diff
 • philippines
 • dose herpes labialis
 • tratamentul cu la copii
 • ibs class action
 • side effects headache
 • greece
 • feeling
 • does raise blood sugar
 • and
 • tpa
 • 5 krem apteka
 • oral
 • drug interactions
 • zApfchen
 • breastfeeding kellymom
 • 0 25 dawkowanie
 • natural substitute
 • medicinenet
 • annual sales
 • kids dosage chart
 • side effects 100 25
 • 500 generico
 • can take
 • how often to take
 • is it safe to take and xanax together
 • precio colombia barranquilla
 • coq10 supplements
 • getting off weight loss
 • patent expiration date
 • z-pak dosing
 • clinical trials
 • hcl 10 mg
 • dosage for uti 500mg
 • bisphosphonates
 • guide
 • statistics transmission
 • alcohol
 • what happens when you snort
 • effects of with alcohol
 • dosage in pregnancy
 • after taking 5 years
 • bad reactions
 • taking with
 • therapeutic classification
 • ovarian pain after ovulation
 • compare and
 • 10 mg biverkningar
 • pristiq conversion
 • oral dosage for abortion
 • otc package insert
 • d xarope generico
 • buy 150
 • 40 year old virgin
 • duo nebenwirkungen
 • antibiotic acne
 • gel for shoulder bursitis
 • can you take for tooth infection
 • pfizer settlement
 • interactions drugs
 • no grapefruit
 • efeito amoxicilina
 • e disfunzione erettile
 • flatulence
 • will get rid of oral thrush
 • can you take
 • stevens johnson syndrome
 • how long to get out of system
 • children's stomach upset
 • safe while breastfeeding
 • e interaction